قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید از فروشگاه اینترنتی حامی گلدن

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “حامی گلدن” و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

قوانین پایه سایت

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “حامی گلدن” بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “حامی گلدن” از منابع زیر تامین می‌شود:

1- اطلاعاتی که توسط نمایندگی های کالا ارائه می‌شوند.

2- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.

3-اطلاعاتی که از شرکت حامی تهویه ثنا ارائه می شوند.

از این رو هیچ مسئوليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

فروشگاه اینترنتی “حامی گلدن” هيچ گونه مسئوليتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی‌پذیرد.

فروشگاه اینترنتی “حامی گلدن” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه حریم خصوصی مراجعه کنید.

خدمات و محتويات سايت، صرفاً براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی خواهد داشت و هيچ فرد حقيقی ، حقوقی يا سايتی به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيک در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويس‌ها و محتویات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفاً با ما تماس بگيريد.

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيری و تحويل نخواهد بود.
شرایط فروش و تحویل سفارش

در صورتی كه ابزار آنلاین به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره يك موعد جدید به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نمايد.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

مدت گارانتي و نام شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضیحات هر كالا ذكر شده است. در صورت عدم درج موارد مذكور در اين قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد.

شرایط برگشت کالا

در مورد این سر فصل در صفحه شرایط بازگشت کالا پرداخته شده است.