کولر گازی جی پلاس (Gplus)


مشاهده لیست قیمت کولر گازی جی پلاس (Gplus) در 21 آبان

برند ایرانی جی‌پلاس در راستای تأمین آسایش هر چه بیشتر مردم سعی دارد بهترین محصولات را باکیفیت عالی و قیمت مناسب روانه بازار کند. یکی از محصولاتی که مخصوصاً این روزها در گرمای تابستان بسیار پرکاربرد است، کولرگازی است. انواع کولرهای گازی جی‌پلاس در دو مدل GAC و GCD و مناسب برای انواع هوای گرمسیری و غیرگرمسیری به بازار عرضه‌شده‌اند. 

ازجمله امکانات این اسپلیت‌ها می‌توان به ظرفیت‌های متنوع 9 هزار تا 60 هزار بی‌تی‌یو اشاره کرد. همچنین قابلیت‌هایی همچون موتور هوشمند اینورتر و 5 سال گارانتی کمپرسور از دیگر مزایای این محصولات است. هر دو محصولات هم سرمایش دارند و هم گرمایش و حالت ECO آن‌ها در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کند. 

اول‌ از همه باید بگوییم که مدل (GAD-HFMU1) برای مناطق معتدل مناسب است و بهتر است در شهرهای گرمسیری از آن استفاده نشود. این کولرگازی شیک پاسخگوی مناطق گرم نیست، اما در عوض، خانواده کولرهای گازی (GCD-MUHF3) مخصوص مناطق تروپیکال طراحی و عرضه شده‌اند.

برای شناختشان باید بدانید مصرف انرژی A و قابلیت پرتاب باد چهار جهته برای ایجاد سرمایش یکنواخت در تمام فضای اتاق از جمله ویژگی این کولرهای گازی است. این اسپلیت‌ها همچنین حسگرهای هوشمند برای تشخیص دمای محیط دارند تا فعالیت‌های خود را بر اساس آن تنظیم کنند.

اگر از بیرون به داخل خانه آمده باشید و به‌شدت گرمتان باشد می‌توانید کولرگازی جی‌پلاس را روی حالت Turbo قرار دهید تا در سریع‌ترین زمان به خنک‌ترین هوا برسید. البته این قابلیت برای گرما نیز کاربرد دارد. یعنی اگر در زمستان، از هوای سرد بیرون وارد خانه شوید می‌توانید با گذاشتن اسپلیت روی حالت توربو در سریع‌ترین زمان گرم شوید و سوز سرمای بیرون در عرض چند دقیقه فراموشتان شود.

یکی از مشکلات زندگی در شهرهای بندری و مناطق گرمسیری، رطوبت بالای هواست. جی‌پلاس برای این مشکل هم چاره اندیشیده و قابلیت رطوبت‌زایی Dry را روی کولرهای گازی خود اضافه کرده است.

حالت خواب، حالت سلامت و تایمر برای تنظیم فعالیت کولر هم از دیگر ویژگی‌های قابل‌ذکر کولرهای گازی جی‌پلاس هستند.

برای خرید کولرگازی جی‌پلاس خوب است اندازه‌های زیر را در نظر داشته باشید:

  • مساحت زیر 37 مترمربع: ظرفیت 9 هزار BTU
  • مساحت بین 37 تا 41 مترمربع: ظرفیت 12 هزار BTU
  • مساحت بین 50 تا 64 مترمربع: ظرفیت 18 هزار BTU
  • مساحت بین 64 تا 91 مترمربع: ظرفیت 24 هزار BTU
  • مساحت بین 91 تا 120 مترمربع: ظرفیت 30 هزار BTU
  • مساحت بین 130 تا 180 متر مربع: ظرفیت 48 هزار BTU

البته باید توجه داشته باشید که ظرفیت کولرگازی به عواملی همچون تعداد افرادی که در آن فضا حضور دارند، آب‌وهوای منطقه، آفتاب‌گیر بودن و تعداد پنجره‌ها نیز بستگی دارد. اگر در یک منطقه گرمسیری زندگی می‌کنید، بهتر است ۱۰ تا ۲۰ درصد BTU بیشتر برای هر فضا در نظر بگیرید.

قیمت انواع کولرهای گازی جی‌پلاس بین 12میلیون تا 62 میلیون است که در مقایسه با مدل‌های مشابه از برندهای غیر ایرانی بسیار مقرون‌به‌صرفه است.


دسته‌بندی