کولر گازی زانتی (Zaneti)


شرکت کولر گازی زانتی یک شرکت تازه تاسیس است و در کشور چین  فعالیت می کند و شاخه اصلی این شرکت در ایتالیا تاسیس شده است که در حوزه لوازم خانگی فعالیت دارد و هدف آن بالا بردن کیفیت اسپیلت و کولر گازی زانتی Zanetti است. با توجه به این موضوع از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و دلیل دیگری که این کولر گازی را محبوب کرده جدید بودن آن است که دارای نمره رضایت بالایی است.می توان به یکی دیگر از نکاتی که قابل اهمیت است و باید در مورد کولر گازی زانتی Zanetti بدانیم مشخصات فنی آن است که باید به آن بسیار توجه کرد و این که باید کولر گازی در کجا قرار گیرد از دیگر نکاتی است که باید به آن توجه ویژه شود.

یکی از مدل های متنوع کولر گازی در بازار امروز، کولر های گازی شرکت زانتی می‌باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است و از لحاظ سرمایش از قدرت بسیار بالا بهره مند است و نوع موتور این مارک کولر روتاری T3 و T1 است که دارای گاز R410 است. این محصول مجهز به پنل داخلی است و به راحتی می تواند باد را به چهار طرف محیط پرتاب کند.کولر گازی های زانتی از ظرفیت های 10 هزار تا 36 هزار است.

قیمت انواع کولرهای گازی زانتی بین 12 میلیون تا 45 میلیون است که در مقایسه با مدل‌های مشابه بسیار با صرفه است.کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش: