کولر گازی ایوولی (Evvoli)


شرکت ایوولی «Evvoli» یک برند ایتالیایی معتبر در تولید لوازم خانگی است که رویکردی نوآورانه همراه با طراحی، تکامل و رشد را در تولید لوازم الکترونیک مصرفی دارد و محصولاتش را با امکانات متنوع و مطابق انتظار مصرف کنندگان تولید و به بازار عرضه می کند.

برند و علامت تجاری ایوولی evvoli یکی از برندهای جدید و خوب لوازم خانگی به ویژه کولر گازی است، این نام تجاری توانسته با تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب در رقابت با سایر رقبا کم نیاورد، محصولات کولر ایوولی توانسته بخش مهمی از بازار را از آن خود کند. Evvoli که اخیرا با عرضه محصولات مقرون به صرفه و با کیفیت، بخش قابل توجه‌ای از بازار تلویزیون و کولر گازی اسپلیت را از آن خود کرده، تا جایی که مطلع هستیم به شما عزیزان معرفی کنیم.

یکی از مهمترین دلایل راه یافتن این برند به بازار ایران قیمت ارزان محصولات ایوولی نسبت به سایر برندهای شناخته شده است، البته دلیل اصلی این امر کاهش قدرت خرید مصرف کنندگان است که سبب شده مشتریان برای رفع  نیاز های ضروری خود، بدون تحقیق و اطلاع کافی از کیفیت و اصالت کالا محصولات این برند که تولید و مونتاژ آن در کشور چین انجام می‌گیرد را خریداری نمایند.

البته این مطلب به معنای بی کیفیت بودن محصولات ایوولی نیست چرا که قطعا سال‌ها زمان نیاز است تا یک برند بتواند خود و محصولاتش را به مشتریان و بازار هدف خود ثابت کند. کارخانه و شرکت ایتالیای-اماراتی این برند پیش تر با عرضه برندهای جنرال مکس، جنرال گلد و فوجی درجه کیفی خود را ثابت کرده است.

شاید برخی از افراد نام این برند برایشان آشنا نباشد، باید گفت که برند ایوولی EVVOLI یکی از برندهایی می‌باشد که به تازگی وارد بازار لوازم و محصولات خانگی شده است با این که مدت کمی از ورود این برند به بازار می گذرد اما به دلیل داشتن کیفیت عالی در محصولات و قیمت مناسب، توانسته است قسمت قابل توجهی از بازار را در دست بگیرد.

ظرفیت های کولر گازی ایوولی

12هزارBTU
18هزارBTU
24هزارBTU
30هزارBTU
36هزارBTU

قیمت انواع کولرهای گازی ایوولی بین 12 میلیون تا 35 میلیون است.


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش: