شرایط بازگشت کالا

شرایط برگشت کالا


شرایط عودت یا بازگشت کالا در حامی گلدن

هرگونه نقص و عيب فنی کالا، بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت كالا از طريق تلفن 33501100-021  به ما اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمير يا جايگزين گردد. بديهی است پس از 48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.(خاطرنشان مي سازد اين بند فقط براي كالاهاي فاقد گارانتي صدق خواهد كرد و كالاهاي دارای گارانتي از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقايض احتمالی توسط شركت ارائه كننده گارانتي پيگيری ميگردد)

در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.

خریدار به مدت ۷ روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار میباشد.

این انصراف برای کالاهای زیر امکان پذیر نمی‌باشد:

– کالاهایی که قیمت آنها توسط نوسانات بازارهای مالی و ارزی تعیین می شود.
– کالا های ابزار دقیق و اندازه گیری که از حساسیت خاصی برخوردار هستند.

عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دريافت كالا از طريق تلفن 33501100-021 به ما اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسی و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بديهی است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.